Ciążowa
 
Ciąża w życiu kobiety to wyjątkowy czas, w którym czeka Ona na Nowe Życie, czuje pod swoim sercem bicie innego malutkiego serduszka, kiedy nosi w sobie malutką istotkę, a jakże kochaną i wyczekiwaną. Zmienia się nie tylko ciało kobiety ale również sposób myślenia i postrzegania świata. Spraw sobie prezent i zatrzymaj ten czas na moich fotografiach dla siebie i swoich bliskich. Stworzę dla Ciebie piękne obrazy, do których ze wzruszeniem będziesz wracać po latach... 
 
Sesję ciążową najlepiej jest wykonać w 8 miesiącu ciąży. Jest to czas kiedy brzuszek jest już dobrze widoczny, a przyszła mama jest pełna energii i dobrze się czuje. Sesję ciążową wykonuję w studio lub w plenerze - może to być łąka pełna maków, pole ze snopkami siana lub kwitnący rzepak.Jeśli sesję mam zrobić w miejscu do którego wstęp jest płatny do ceny sesji należy doliczyć cenę biletu wstępu (Park w Nieborowie lub Arkadii). Sesja taka trwa około 1-1,5 godziny. 
 
Jak przygotować się do sesji?
 
 
Przyszłe Mamy przychodząc do mnie na sesję nie muszą martwić się o swój ubiór. Posiadam wiele pięknych sukien idealnych do sesji ciążowych, które udostępniam swoim klientkom. Panie musza jedynie same zadbać o swoją fryzurę i makijaż. Na sesję przychodzimy wypoczęte i w dobrym humorze :-)
 
Jeśli w sesji ma uczestniczyć również Tatuś i starsze rodzeństwo Mamy musicie zadbać o odpowiedni ich ubiór. Pamiętajcie proszę, że sukienki w które będziecie ubrane są eleganckie, często koronkowe. Pozostali uczestnicy sesji muszą tworzyć z Wami spójną stylizację. W przypadku Tatusiów zwykle wystarczy "sportowa elegancja" - gładka, jednokolorowa koszula, dżinsy lub spodnie materiałowe, sportowa marynarka. 
 
Mamo, jeśli masz długie włosy - rozpuść je! Zadbaj też o swoje dłonie i paznokcie, bo możemy zrobić zbliżenie właśnie na nie. Proszę również abyś miała na sobie gładką najlepiej cielistą lub białą bieliznę. Potraktuj tę sesję jako sesję kobiecą, niech to będzie Twój czas, Twój dzień. W ciąży wyglądasz pięknie i seksownie i tak też musisz się czuć ;-) 

Zabostów Mały 35A ,

gmina Łowicz

karolina.fotokreacje@gmail.com

Foto Kreacje Karolina Papiernik

Ⓒ 2018 Fotokreacje Karolina Papiernik

więcej

Fotografia to moja pasja. Zrodziła się z miłości do dzieci i chęci utrwalenia tego co ważne i piękne w życiu......

 

 

                           

535077701