Dziecięca

 

Wszyscy rodzice są dumni ze swoich pociech. Uważają, że ich dzieci są najwspanialsze na całym świecie. Kochają ich spojrzenia, uśmiechy, malutkie rączki i pulchniutkie nóżki. Podarujcie sobie piękny prezent i zróbcie sesję niemowlęcą lub dziecięcą z udziałem Waszej Małej Księżniczki lub Małego Księcia. 

 
Sesje niemowlęce wykonuję od 6 m-sca życia Dziecka. Dziecko jest już silne, położone na brzuszku wysoko podnosi się na przedramionach, a leżąc na plecach bawi się swoimi stópkami. Często malec bez większych problemów siedzi już samodzielnie co daje mi nowe możliwości sfotografowania małego modela. 
 
W przeciwieństwie do noworodków starsze dziecko na sesję musi przyjść wyspane i najedzone. Na sesję najlepiej jest umawiać się tuż po drzemce dziecka i zjedzonym posiłku. Warto też zabrać ze sobą coś do picia dla dziecka i niewielką przekąskę w postaci chrupka czy owocu. Małe dzieci szybko się męczą i nudzą i potrzebują wtedy chwili relaksu i odprężenia się. 
 
Stylizację i rekwizyty dobieram do wieku i płci dziecka. Posiadam wiele pięknych sukienek dla dziewczynek do lat 8. Chłopców rodzice muszą ubrać sami. Oczywiście służę pomocą w doborze kolorystyki i stylu ubranka. 
 
Na sesję przychodzimy tylko ze zdrowym dzieckiem.
 
Gdy dziecko źle się czuje, ma katar, gorączkuje przenosimy sesję na inny termin. Dziecko chore jest marudne, zapłakane i nie chce ze mną współpracować. Na fotografiach chcę uchwycić figlarne spojrzenia i radosne uśmiechy Waszych pociech a nie zapłakane oczka i smutne minki...

Zabostów Mały 35A ,

gmina Łowicz

karolina.fotokreacje@gmail.com

Foto Kreacje Karolina Papiernik

Ⓒ 2018 Fotokreacje Karolina Papiernik

więcej

Fotografia to moja pasja. Zrodziła się z miłości do dzieci i chęci utrwalenia tego co ważne i piękne w życiu......

 

 

                           

535077701