Regulamin sesji 

  

Niniejszy regulamin jest obowiązkowym dokumentem, z którym klient ma obowiązek zapoznać się przed rezerwacją sesji zdjęciowej. Zapisanie się na sesję jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu. Nieprzeczytanie tego dokumentu nie zwalnia klienta z jego przestrzegania.

 

 1. Podczas umawiania sesji proszę o podanie Twojego Imienia, Nazwiska, nr telefonu oraz e-maila, potrzebuję ich wyłącznie do kontaktu z Tobą oraz późniejszego przekazania zdjęć.

 2. Ważna jest też dla mnie odpowiedź na pytanie ile osób będzie brało udział w sesji i w jakim wieku są dzieci :-)

 3. Na sesji mile widziani są wasi czworonożni przyjaciele jednak proszę wcześniej o taką informację.

 4. Przybycie na sesję jest równoznaczne z zaakceptowaniem stylu moich fotografii, zaproponowanych aranżacji świątecznych i sposobu obróbki.

 5. Zależy mi na waszym dobrym samopoczuciu na sesji, staram się wywołać uśmiech na twarzach waszych dzieci ale jeśli przyjdziecie do mnie w złym nastroju, pokłóceni lub niezadowoleni ciężko będzie mi poprawić wasz nastrój w kilkanaście minut a złe humory będą widoczne na zdjęciach

 6. Nie biorę odpowiedzialności za wasze miny na zdjęciach - w czasie całej sesji pomagam się ustawić, podpowiadam co zmienić by wyglądać lepiej ale jeśli dzieci lubią stroić różne minki nic na to nie poradzę.

 7. Jeśli dziecko panicznie boi się nowych miejsc, nowych ludzi i reaguje zwykle płaczem - zastanów się czy nie odłożyć sesji na kolejny rok. Na sesji mamy za mało czasu by uspokajać dziecko.

 8. Rozliczenie za sesję następuje w dniu jej wykonania, po sesji - na miejscu gotówką lub w domu przelewem, ale tak aby w dniu sesji pieniądze były już na koncie (nie mam opcji płatności kartą). Do dalszej pracy nad zdjęciami przystępuję po w/w rozliczeniu.

 9. Do 5 dni po sesji otrzymasz dostęp do galerii online, gdzie będą się znajdować zdjęcia po selekcji, spośród których Sama/Sam możesz wybrać te, które będą poddane autorskiej obróbce i wydrukowane. Po zatwierdzeniu przez Ciebie wyboru w galerii, otrzymuję maila z wybranymi zdjęciami i rozpoczynam dalszą pracę nad nimi. W tym momencie nie ma już możliwości zmiany wyboru lub zgłaszania uwag. Można domówić dodatkowe zdjęcia, każdy Klient ma możliwość dokupienia dodatkowych ujęć zgodnie z cennikiem. 

 10. Wyboru zdjęć należy wykonać do max 7 dni i opłacić dodatkowe ujęcia. Po przekroczeniu tego terminu spadacie na koniec kolejki obróbkowej i oczekiwanie na oddanie zdjęć może się wydłużyć. 
 11. Wybrane zdjęcia przekazuję do 6tyg. od dokonania przez Ciebie wyboru oraz dopłaceniu za ewentualne dobrane zdjęcia. Zdjęcia przekazuję wydrukowane na papierze jedwabnym w formacie 15x21 cm oraz w wersji elektronicznej (jpg) przez platformę Mafelo.
 12. Zdjęcia w wersji papierowej należy odebrać do max.1 miesiąca od informacji że są gotowe do odbioru. Po tym terminie zostaną zniszczone. Oczywiście będę mogła zamówić kolejne odbitki ale już za dodatkową opłatą.
 13. Miejsce odbioru wydruków to Zabostów Mały 35a pod Łowiczem. Przed odbiorem należy się skontaktować telefonicznie ze mną czy jestem dostępna by wydać zdjęcia. Zdjęcia mogą zostać wysłane paczkomatem na podany adres, wcześniej należy opłacić koszt wysyłki 15zł oraz podać nr paczkomatu.
 14. Nie ma możliwości zakupu surowych zdjęć, przed ich obróbką graficzną.
 15. Na sesję przychodzimy wyłącznie ZDROWI. W przypadku choroby proszę o wcześniejszy kontakt.
 16. Jeśli sesja jest sesją studyjną to miejsce jej wykonania znajduje się pod adresem: Zabostów Mały 35a. Jeśli sesja jest sesją plenerową o miejscu sesji informuję klienta w osobnej wiadomości.  
 17. Proszę o punktualne przybycie na sesję.
 18. Proszę o przybycie na sesję wyłącznie osób biorących udział w sesji. Dodatkowe osoby będą musiały zaczekać na zewnątrz przed studiem.
 19. Jedna sesja studyjna, wieloosobowa, przeznaczona jest dla jednej rodziny (rodzice+dzieci, para). Jeśli marzy się Tobie sesja dwu-rodzinna, to każda rodzina zobowiązana jest wykupić swój pakiet sesji. Wówczas rezerwujemy dwie sesje jedna po drugiej.
 20. Będzie mi bardzo miło jeśli wyrazisz zgodę na publikację swoich zdjęć. Pamiętaj, że bierzesz udział w sesji prawdopodobnie dlatego że widziałeś czyjeś zdjęcia, które Ci się spodobały :-) Publikując Twoje zdjęcia dajesz mi możliwość zareklamowania się wśród szerszej publiczności. Jeżeli mimo wszystko nie chcesz wyrazić zgody na publikację koniecznie powiadom mnie o tym fakcie przed sesją!
 21. Warunkiem udziału w sesji jest wpłata zadatku w kwocie 100zł, w terminie 48h przelewem od rezerwacji.
 22. Zadatek proszę wpłacić na konto bankowe nr: 49102045800000120201727072 tytułem: imię i nazwisko, data i rodzaj sesji. 
 23. Klient ma prawo zrezygnować z sesji zachowując przy tym prawo do otrzymania zwrotu zadatku w przypadku powiadomienia Fotografa nie później niż na 48 godzin po dokonaniu rezerwacji. Jeżeli Klient odwoła sesję po upływie 48 godzin od momentu rezerwacji terminu lub Klient bez wyjaśnień nie stawi się w umówionym terminie w celu realizacji sesji, fotograf ma prawo zachować wpłacony zadatek.
 24. Reklamacje usług klient może składać przy pomocy poczty elektronicznej na adres karolina.fotokreacje@gmail.com.
 25. Usługobiorca może złożyć reklamację w terminie 14 dni od dnia wystąpienia zdarzenia będącego przyczyną reklamacji.
 26. Reklamacja musi zawierać dane Klienta umożliwiające nawiązanie z nim kontaktu, w tym dane umożliwiające identyfikację:
  1. osoby składającej reklamację, jako Klienta;
  2. usługę, której reklamacja dotyczy;
  3. zarzuty Klienta co do wskazanej usługi;
  4. okoliczności uzasadniające reklamację;
  5. ewentualne żądanie Klienta związane ze złożoną reklamacją.
 27. Reklamacje będą rozpatrywane przez Usługodawcę w terminie 14 dni od dnia otrzymania wiadomości przesłanej pocztą elektroniczną.
 28. Usługodawca rozpatrując reklamację stosować będzie postanowienia Regulaminu. O decyzji Usługodawcy Klient zostanie powiadomiony pisemnie przy pomocy poczty elektronicznej na wskazany adres e-mail.
 29. Rezerwując sesję świąteczną Klient oświadcza, że znajoma mu jest treść niniejszego regulaminu.

Zabostów Mały 35A ,

gmina Łowicz

karolina.fotokreacje@gmail.com

Foto Kreacje Karolina Papiernik

Ⓒ 2018 Fotokreacje Karolina Papiernik

więcej

Fotografia to moja pasja. Zrodziła się z miłości do dzieci i chęci utrwalenia tego co ważne i piękne w życiu......

 

 

                           

535077701